Hack Haber

Yeraltının Sahte Kraliçesi… Gerçekler Ortaya Çıktı !!

Yaklaşık 1 ay önce yapılan ankette ki olaylar yeni gün yüzüne çıktı….

1 ay önce Ha*****.org haber sitesinde bir anket yapılmıştı. Anketi düzenleyen imha timi yöneticileriydi. Ankette sözde Yer Altının Kraliçesi seçilecekti. İlk açıklamaları isim silme gibi olayların olmayacağıydı, oylama başladığı gibi bir isim silindi. Kendi yaptığınız ankette bile söz hakkınız yokken böyle bir şeye kalkışmak biraz saçma geldiğini söyleyelim. Asıl konuya gelecek olursak anket başladığı gibi bir çok kişi katıldı.

Her oylama gibi hile karıştırmak isteyenler oldu. Bunu onlar da biliyorlardı. Bugün oylama olduğu zaman imha timin de bulunan biri tarafından gelen ssler de bunları bize dile getirdi.

 

Her ne kadar iyi görünsede aslında melek yüzlü şeytan tabirinin yüz bulmuş halidir. Lavinia yetki köpeğinin ta kendisidir. Hac**** adlı lamer haber sitesinde yer altının kraliçesi kim ? En iyi kadın hacker kim ? adlı bir ankette yayınlandı. Büyük bir farkla LAVİNİA kazandı çünkü öncesinde yüm yöneticiler bize VPN ile oy atmamızı istedi. En az 10 tane oy bastım. Lavinia kazandı forumdan banlı olduğum için ss atamıyorum konuşmaları…

Anket bittikten sonra yapılan oyların sayılmayacağını yorumlara bakılarak anketin kararına varılacağını açıkladılar. Dikkatimizi çeken şey işe yapılan yorumların %70 den fazlası imha timin de bulunan insanların yapması. Anketi yapanda şuan aktif olarak yöneticilik yapmakta.

Elimize gelen bilgilere göre haberi yazdığımızı söylemek isterim. Açıklama yapmak isterseler yorum olarak cevap verebilirler…. Okuduğunuz için teşekkürler…

Bir önceki yazımız : https://sibermanset.com/athena-sehit-oldu-sanali-birakti/

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu