Haber

Pitbull (PIT) Coin Nedir ? PIT Token Alınır mı ?

Bugün sizlere son günlerin popüler coinlerinden biri olan PIT Token hakkından bahsedeceğim.

Gün geçtikçe kripto paralara olan ilgi artmaya devam ediyor. Bugün karşınıza sağlam bir proje üzerine kurulu olan PIT Token hakkında bahsedeceğim. Elon Musk çabaları ile dünya da ses getiren DogeCoin’den sonra bir çok benzer temalı coinler ortaya çıktı. Bunlardan biri olan PIT Tokenın çıkış şekli şu şekilde.

Bir grup tasarımcı ve web geliştiriciler ve eli kalem tutan kişiler tarafından ve diğer işlerde çalışan ve emek verenler tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Piyasa değeri ise 1.25 dolar civarındadır. İşlem hacmi ise iki milyar doları geçmiş durumda.  Hisseli bir jeton olan PIT token, Yatırımcıları hem topluluk hemde gelişim açısından projeye entegre edilen sosyal bir deneydir.

Şuan da PancakeSwap, CoinTiger, IndoEx ve WhiteBit gibi borsalarda satışı gerçekleşen ve artan ilgiden sonra Gate.io ve Binance gibi dünyanın en iyi borsalarında da satışa çıkması bekleniyor. Uzmanlara göre daha da ciddi yükselişler bekleniyor. Kripto paraya yatırım yapanlar bu paraya yatırım yaparak varlıklarına değer katmaya devam ederler. Okuduğunuz için teşekkürler.

https://sibermanset.com/btc-turk-hacklendi/

Telegram Adresimiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu