Hack Haber

Hamza Dağ’a Siber Saldırı !!

AKP Milletvekili Avukat Hamza Dağa siber saldırı…

Son günler de konuşulan konularından biri olan Milletvekili Hamza Dağ’ın yakın korumasının araba için uyuşturucu madde kullanırken fotoğrafının yayılmasıydı. Bu fotoğraftan sonra kamuoyu tarafından büyük bir tepkiyle karşılaştı.

Bu olaya kamuoyundan büyük tepki gelince AKP Milletvekili Twitterdan açıklama yapmak zorunda kaldı.

Bu Olay böyle devam ederken ortaya kullanılan maddenin pudra şekeri olduğu iddia edildi. Daha sonra Turkic Rulez Hackers Hamza Dağ’a ait siteyi hackledi. Bu saldırıyı TRACK3R’den geldi. Yaptığı açıklama da :

HACKED BY BY ILLEGAL & KAIROSSERZ & TRACK3R uyustrucuyu çekip pudra sekeriydi demek sonra bide serbest kalmak katilleride böyle biraktiniz zaten çiftçiye BASBAKAN: Hadi anani al git buradan DIYEMEZ BÜTÜN UZATILAN ELLER TEK TEK KIRILACAK çetenize söyleyin ifsa yakindir siz çekin kafaniz güzel olsun biz çekelim hayatiniz kara olsun 😉 ya istifa ya felaket seçim sizin öyle yanlis anlamayinda seçim sizin derken çaldiginiz oylarida biliyorum siz yaktiniz biz benzin döktük ya demokrasi ya savas akli hür bir nesiliz VATANIMIZDA HÜR ADIL KALACAK MEKANIMIZ >>>https://www.turkichackersrulez.org/

Saldırı Kayıtları

avhamzadag.com

https://archive.is/PLbdO

Bu saldırı bazı instagram ve haber sayfalarında yer buldu. Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir önce ki yazımız : https://sibermanset.com/murrez-ile-roportaj/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu