Hack Haber

Cw-Warrior’dan Hainlere Saldırı !!

Cw-Warrior’dan saldırılar gelmeye devam ediyor.

Ülkemizin şüphesiz en köklü hack gruplarından biri olan Cw-Warrior misyonları doğrultusunda saldırılar yapmaya devam ediyor. Forumda bulunan KARAKULE tarafından ülkemiz de terör nedeniyle erişime kapatılan PKK destekçisi bir site olan cmg-team hacklendi. Yaptığı açıklama da

Selamun Aleyküm.

PKK Terör Örgütünün hacker grubu olarak bilinen , Türkiyede ki kamu siteleri ve özel sektördeki siteleri hedef alarak örgüt propagandası yapan bizim tabirimizle üç beş çakal sürüsünden oluşan CMG grubunun web sitesi Kızılelma TIM tarafından AKINCILAR topraklarına katılmıştır.

Her zaman söylediğimiz gibi,
Yaşasın DEVLET , Varolsun AKINCILAR !

ZONE

Bununla da yetinmeyip bir kaç hafta önce baya gündem de kalan kudüs olayları içinde h4ck3r45 tarafından da yüzlerce Amerika siteleri hacklendi. Bunlar arasında TV kanalları, Gazeteler, güvenlik şirketleri ve internet sağlayıcısı Dial FOR’da yer alıyor. Bu saldırılardan sonra yaptığı açıklama da

ABD ve İsrail operasyonu kapsamında, devlet siteleri ve diğer resmi siteler de dâhil olmak üzere tüm ABD ve İsrail sitelerine saldırılarımız durmaksızın devam edecektir.

Kudüs müslümanlarındır ve daima öyle kalacaktır. Aksini idda edip buna destek verenler, karşılarında daima bizi bulacaktır!

ZONELAR

KUDÜS’ÜN İSRAİL’E VERİLME PLANI ASLA KABUL EDİLEMEZ.

Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

https://sibermanset.com/badsectqr-racon-kesmeye-devam-ediyor/

Telegram Adresimiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu