Hack Haber

Cw-Warrior’dan DHKP-C Ve PKK Sitelerine Saldırı

Ülkemizin en büyük hack forumlarından biri olan Cw-Warriordan DHKP-C ve PKK sitelerine siber saldırı.

2002 yılında CwDoktoray tarafından kurulan yaptıkları saldırılar ile sürekli devletimizin yanında olduklarını dile getiren bu grup vatan hainlerine bir saldırı daha gerçekleştirdi.

Bugünlerde başda DHKP-C ve PKK sitelerine yaptıkları saldırılar ile gündemdeler. Grubun saldırı timi akıncılar tarafından yapılan saldırılarda sonraki açıklama da

 DHKP-C li köpeklere ait Devrimci Komunarlar Partisi ve propaganda siteleri Özgürlük Güçleri Kızıl Elma Tim tarafından ele geçirilmiştir..

Saldırı Kayıtları

https://ozgurlukgucleri.org

http://www.zone-h.org/mirror/id/34567896

https://komunarlar.org

http://www.zone-h.org/mirror/id/34567897

Bunu yanı sıra PKK sempatizanlarının kurdukları bir çok site hacklendi. Bunları kendi sitelerinde paylaştıkları video ile bizlere duyurdular..

Cw-Warrior Kimdir ?

Cyber-warrior Türkiye de kurulan en eski oluşumlardan biridir. 2000 yılında CwDoktoray tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ayakta kalan bir kaç oluşumdan biridir.

Bilişim sektöründe bir çok kişiye öncülük etmişlerdir. Bunun yanı sıra Akıncılar isimli saldırı timleri ile sürekli aktif saldırılarına devam etmiştir. Hack forumları arasında bilgi paylaşma anlamında en üstlerde yer almaktadır.

Okuduğunuz için teşekkürler…

Bir sonraki yazımız : https://sibermanset.com/turkiyenin-en-populer-hack-gruplari/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu