Hack Haber

Sitemin Hacklenmesi Hakkında

Herkes bildiği gibi sitem bir kaç ay önce index yemişdi şimdi bu olaylardan bahsetmek istiyorum sizlere çünkü bazı PARODİ haber siteleri utanmadan tarafsızlığımızı sorgulamaya kalkışıyorlar.

Bunu kendilerinde bulacak kadar yüzsüzler oysa ki yazdıkları tüm haber bulunduğu foruma ait nerdeyse.

PARODİ HABER SİTESİ TEKRAR SAHNEDE

Neyse konuya geçelim daha önce sitemde Ben (SpyWhite) ve Ardacar yetkiliydik bir gün siteye girerken sitenin index yediğini fark ettim loglara bakınca Ardacar denilen karektersiz varlığın Anarchosa’ya panel saldığı sitenin öyle hacklendiği ortaya çıktı. Bu olaylardan sonra zaten Anarchosa panel alıp bastığını dile getirdi.

Yazılan yazıda zaten her şey açık zaten daha neyi anlatabilirim bilmiyorum. Biz panel alıp hack yaptıklarını sananları övecek bir vizyona sahip değiliz. Ortalık da panel alıp basanlara karektersiz diyorsun bunu övecek kadar düşmekte sana yakışır çakma haberci..

Bunu Tek vasfı haber yazıp kendini söz de SANALIN TANRISI olarak ifade edenler yapar. Sözde tarafsız olduklarını dile getiriyorlar. Yazılan yazılar da Spyhackerz ve İmhatimini övmek mi tarafsızlık ?

Ne yani biz de mi dava açalım o zaman mı ADAM OLACAKSIN… Egon kadar beynin yok bu zamana kadar nasıl hayatta kalabildin. Seni anlatmaya gerek yok sanırım karektersiz bir varlık olduğunu herkes biliyor.

PARODİ haber sitende şizofren gibi kafanda kurduğun haberleri yazabilirsin. Bundan başka vasfın yok BOŞ ADAM… Okuduğunuz için teşekkürler.

https://sibermanset.com/2021/07/17/revonzy-hakkinda/

6 comments

  1. Dansöz (Spa)wN yine kıvırtmış ahahahahahha sanalın tanrısıymış FPWIFPWIFPWIFPEJDPQK biz buna çok güldük parodi haber siten de olmasa kimse sikine takmayacak seni 1 tane adam akıllı icraatin de yok kalkmış eleştirdiğin adamların içinde kendini sanalın tanrısı diye adlandırıyosun candy spawn 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: