Hack Haber

İmansız Desorer Çarpıldı !!

Nasıl bir varlıksın sen desorer ?

Zaman geçmeye devam ediyor… Geçen bu zaman da  değişen tek şey ise işe yaramaz insanların artışı… Her gün birinin yerine Allah’a Şükrediyoruz bizi böyle yaratmadığı için…

Ne zamandan beri insanların kutsal değerlerine sövmek havalı oldu ? Böyle yapınca insanların sana “vay ne havalı ” diyeceğini mi sanıyorsun beyinsiz Desorer ? Kendini sıradan bir bok çuvalından fazlası olarak görüyor musun merak ediyorum.

Çarşaf giymiş orospu karılar gibi forum forum gezinip yöneticilerin altına yatıp abi çekmekten yalamaya dönmüşsün. İmt forumundaki laz’dan bile daha beyinsiz bir varlık olmanın kendine has sorumlulukları falan varsa bir gün röportaja konuk etmek isterim.

Böylelikle insanların senin ilkokul 3. sınıf Türkçen ile bile nasıl bir beyinsiz, kültürsüz, işe yaramaz, varlığı bir sike derman olmayan varlık olduğunu görebilirler. Mectruy tuvalete sıçmaya gitse kapının önünde peçete tutmaya hazır işsiz bir varlıksın.

İnsanlar kendini belli zaman dilimlerinde sorgularlar.. “Ben neden varım, bu zamana kadar ne başardım, ne oldum, ne olacağım” diye. Senin bunları düşünmene gerek yok.

Çünkü koca bir boşluk olduğundan dolayı sıfırsın SIFIR. KOCA BİR 0’SIN. Boş herif boooooooşşş. Bu yazıyı okuduktan sonra hala utanmadan sağda solda dolaşacak yüzün varsa senin o yüzüne sıçayım. Eşine kondom taktırmayan orospunun çocuklarıyla uğraşıyoruz. LOWW HERİF

https://sibermanset.com/discord-nitro-epic-gameste-ucretsiz-oldu/

6 comments

  1. ALLAHA SÖVENİN ANASINI AVRADINI KUTSAL SICAK SUDA SOGUK OLANA KADAR SİKMEK BİR ŞEREFTİR.

    Like

  2. Ulan aptal desorer, Fırat ve ömer abinin götünü yala sen. Bana gelip yok Fırat şöyle böyle diyor, Gidip onlara abi abi abi çekmeye devam ediyor. Yüzsüz orospu evladı.

    Like

  3. HEPSİ BGYLİ MAX 12-13 YAŞINDALAR KENDİLERİNİ Z KUŞAĞI OLARAK GÖRÜP YARIN YATTIKLARI YERDEN ÜLKEYİ YÖNETECEKLERİNİ SANIYORLAR. DERS ÇALIŞMAYIP EĞİTİM SİSTEMİNİ KÖTÜLÜYORLAR. SİYASETTEN ANLADIKLARI TEK ŞEY UCUZA PS5 ALAMAMAK. GENELDE LİBERAL OLURLAR VE STORYE ATATÜRK ATIP ATATÜRK’Ü ANLAMAMIŞ ONU SUBAY DEĞİL BİR SİYASETÇİ SANAN KİTLEDİR.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: