Hack Haber

Yeni Arkadaşlarla Yola Devam !!

Yeni arkadaşlarla devam…

Öncellikle herkese merhaba… Yaklaşık 4-5 aydır yayın hayatımıza devam ediyoruz. Bu süreçte bazı sorunlar yaşasak da hala devam ediyoruz. İlk başta bu siteyi açmak isterken aklımız da piyasada ki hack haber sitelerinden farkı olmalı sadece belli bir tarafı övüp ya da sadece belli bir tarafı eleştirmek yerine herkese eşit olmak aklımız da vardı.

Bu süreçte misyonlarımıza doğrultusunda hareket etmeye devam ettik ve bunun karşılığını da her gün artan ziyaretçiler olarak karşılığını aldık. Bu durum bizi çok memnun etti.

Her gün artan ziyaretçilerimizi memnu etmek için yeni arkadaşlarla size HIZLI , TARAFSIZ habercilik yapmaya devam etmek için 3 tane yeni dostumuz da bize katıldı. Bu kişiler aslında sizin de yakından tanıdığınız kişiler…

Bunlar İMHATİMİ’nin yöneticilerinden Lavinia ve Anarchosa, GarenOK bize destek olmak için yanımızda olmayı kabul ettiler. Kendilerine teşekkürlerimi tekrardan iletiyorum.

Asıl konuya gelecek olursak yayın politikamıza göre size bazı şeylerden bahsetmek istiyorum. Diğer hack haber siteleri gibi bir editör tarafından yazılan ancak yazılan kişi tarafından silinebilir. Yazılan haberi yanlış ve düzeltmek isterseniz yazıyı yazan editör ile konuşmanız lazım.

Diğer bir konu ise haber niteliği olan her şeyi bize iletebilirsiniz konuda geçen kişilerin kim olduğu, aramızın kötü olması gibi olaylar bizim için önemli değil. Doğru habercilikte bu değil mi ? Yalan haberlerden çoğu kişi rahatsız…. BUNLARDAN BİR FARKIMIZ OLMALI. Telegram üzerinden @WhiteTheFuck , @Anarchosa ve @Lavinia_deil kullanıcı adları ile bize ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.

https://sibermanset.com/zone-db-hakkinda-aciklama/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: