Hack Haber

baDsectQr Racon Kesmeye Devam Ediyor !!

Anarchosa Olayı yeni gün yüzüne çıkıyor.

10 yıldır sanalda olmayan baDsectQr kadar sözün geçmiyor mu artık Anarchosa ? Eski halinden eser yok artık acınacak hale geldin… Her önüne gelene dikleniyorsun karşında götünden hikaye uyduran  adam (Spawn) mı var sandın ? Biz bıktık siktir edilme haberlerini yazmaya sen bıkmadın mı ? Neyse olaya geçelim şimdi…

Eski günlerini özleyen Anarchosa hala sözünün geçtiğini sanıp baDsectQr atarlanıp yerinde kalacağını sanıyordu. Bu olaydan sonra yönetimden baDsectQr tarafından atıldı. Anarchosa işte ne yapsın işte abisi olan götünden hikaye uyduran adama (Spawn) gidip haber yazınca olayların çözüleceğini sanıyor. Daha sonra olaylar büyüyünce af dileyen Anarchosa banı kaldırılıp tekrar foruma dönüyor… Bu olaydan sonra baDsectQr konu açarak resmen Anarchosa ve Götünden hikaye anlatan adam’a (Spawn) meydan okudu…

Merhaba sevgili IMT li dostlarım ve kardeşlerim.
Uzun yıllardır sanal alem dediğiniz bok çukurundayım ve insanları şapkadan tavşan çıkarırken de gördüm, çıkardığı tavşanı onun g*tüne soktuğum da da gördüm.

Her ikisi de benim için komikti güler geçerim tıpkı şimdi bir yönetmen ve oyuncu ekibinin şapkadan tavşan çıkarmaya çalıştığını izler gibi izliyor ve gülüyorum.

Benim adım İbrahim soyadım BAKAR gerçek ismim ve resmim ile heryerde gezerim.

Sağda-solda, arkamdan-önümden, sağımdan solumdan istediğinizi yazın oynayın gülün farketmez ! Sizi adam yerine koymadığımdan güler geçerim…

Kendisini büyük adam sananlara sözüm şudur; sevgili dostum @Mectruy yani Cem’in veya onun yönettiği siteler üzerinden ona baskınlık kurabileceğini düşünen komik geliyo ama yazayım, kendini “gerçek IMT yönetimi” sanan herkesi huzuruma beklerim.

Bazı götverenlerin dediği gibi “baDsectQr” bibok bilmiyo gelmiş owner olmuş. Evet eskiye kıyasla şimdi hiçbirşey bilmiyorum sizin gibi egolu olamıyorum ama omurgam var Allah’a şükür.

Cem ve benim arkamdan çapları dahilinde şebeklik yapak herkese diyeceğim şudur. @Mectruy hiçbir zaman yalnız değildi ve olmayacak. Ben sanalı veya siteleri bugün bile bırakırım ama siz zavallılar hayatınız bu.

Herkesin huzurunda hem meydan okuyor hemde tehdit ediyorum;

Laf kaşarlığını, kelime cambazlığını sanalda kullandığınız kahpece bilgilerinizi alın ve gelin karşıma. Yapamıyorsanız hem imhatimi.org hemde spy hackerz.org sitelerine yani @Mectruy nickli Cem’e saygı duyacaksınız. 7 yıl aradan sonra bunun için döndüm ve o istemeden gitmem.

Kimseye üstünlük kurmaya çalışmadım, herkese kardeşim gibi davrandım, şimdi sıra sizde kim dost kim düşman çıksın ortaya.. ne olacaksa olsun bakalım gerçek IMT yönetim kimmiş hodri meydan..

Edebiyle yazacak herkesi konuya beklerim. Ayrıca hayalperest Dalton kardeşler konuya bekleniyorsunuz…

Anarchosa’ya tavsiyemiz götünden hikaye anlatan abisine (Spawn) çok güvenmemesi zira o bugün Mectruy yalar yarın başkasını tıpkı , RootAyyıldızı yalayıp bugün arkasından konuşması gibi… Okuduğunuz için teşekkürler.

https://sibermanset.com/fox-hacklendi/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: