Kripto Paralar

Pitbull (PIT) Coin Nedir ? PIT Token Alınır mı ?

Bugün sizlere son günlerin popüler coinlerinden biri olan PIT Token hakkından bahsedeceğim.

Gün geçtikçe kripto paralara olan ilgi artmaya devam ediyor. Bugün karşınıza sağlam bir proje üzerine kurulu olan PIT Token hakkında bahsedeceğim. Elon Musk çabaları ile dünya da ses getiren DogeCoin’den sonra bir çok benzer temalı coinler ortaya çıktı. Bunlardan biri olan PIT Tokenın çıkış şekli şu şekilde.

Bir grup tasarımcı ve web geliştiriciler ve eli kalem tutan kişiler tarafından ve diğer işlerde çalışan ve emek verenler tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Piyasa değeri ise 1.25 dolar civarındadır. İşlem hacmi ise iki milyar doları geçmiş durumda.  Hisseli bir jeton olan PIT token, Yatırımcıları hem topluluk hemde gelişim açısından projeye entegre edilen sosyal bir deneydir.

Şuan da PancakeSwap, CoinTiger, IndoEx ve WhiteBit gibi borsalarda satışı gerçekleşen ve artan ilgiden sonra Gate.io ve Binance gibi dünyanın en iyi borsalarında da satışa çıkması bekleniyor. Uzmanlara göre daha da ciddi yükselişler bekleniyor. Kripto paraya yatırım yapanlar bu paraya yatırım yaparak varlıklarına değer katmaya devam ederler. Okuduğunuz için teşekkürler.

https://sibermanset.com/btc-turk-hacklendi/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: