İsrail Sitelerine Saldırı Devam Ediyor !!

Cw-Warrior’dan İsrail sitelerine saldırı…

Son haftalarda konuşulan önemli konulardan biride İsrail devletinin Müslümanlar için kutsal bir mekana yaptıkları siddetti. Bu olayların ardın da iki ülke arasında hala devam eden bir şavaş var. Filistin devletini yalnız bırakmamak için türk hackerlardan saldırılar geliyor.

Ülkemizin köklü hack gruplarından biri olan Cw-Warrior tarafından onlar site hacklendi. Bu siteler arasında  İsrail Yahudi Ulusal Siyasi Partisi, İsrail Halkla Barış Örgütü ve  İsrail dini dernek ait web siteler hacklendi. Forum yetkililerinden ÇEHRELİ tarafından paylaşılan yazıda:

Terör Devleti israil kadir gecesinde de saldırılarına devam ederek bir çok müslümanın çoluk çocuk demeden kanını akıttı. Akıncılar olarak bu zülme yine sessiz kalmayacağımızı bir kez daha tüm dünyaya duyuracağız.

“Çocuklar uyurken sessiz kalınır, öldürülünce değil!”

”Eğer Amerika İsrail’i bu kadar çok seviyorsa Güney Amerika’da yer versin. Müslüman topraklarında İsrail’in yeri olamaz.”

Katil İtraile Ait Tüm Siteler Hedefimizdir

Hacklenen Sitelere Ait Saldırı Kayıtları

zone

Cw-Warrior Kimdir ?

Cyber-warrior Türkiye de kurulan en eski oluşumlardan biridir. 2000 yılında CwDoktoray tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ayakta kalan bir kaç oluşumdan biridir.

Ayakda kaldığı sürece bilişim sektöründe bir çok kişiye öncülük etmişlerdir. Bunun yanı sıra aktif saldırılarına devam etmişleridir. Bu öncülüğe grubun saldırı timi olan Akıncılar öncülük yapmıştır. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz…

https://sibermanset.com/cumhurbaskanligi-kariyer-kapisi-hacklendi/

Categories: Hack Grupları, Hack Haber

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s