Hack Haber

Hain Athena Yine İş Başında !!

Bu gün ki yazımız da konumuz karektersiz ATHENA….

Son zamanlar da tek yaptığı TÜRK sitelerine saldırmak olan VATAN HAİNİ sözde hacker Athena hakkında konuşacağız. Azeri olan Athena sözde Azeri-Türk kardeştir deyip sadece TÜRK sitelerini hedef almaya devam ediyor.

Hainlik kanında var herhalde tek yaptığı bununla sınırlı değil. Daha önceleri eğitim dilendiği HaCkEr_33 ‘de ihanet etmiş. Hiçbir şey bilmezken HaCkEr_33’den aldığı eğitimler ile siteye basmaya başladı. Hain Athena alacağını aldıktan sonra karekterini ortaya koymuş ve hocasına ihanet etmiş. Bu olaylardan sonra HaCkEr_33 ile konuşmamızdan sonra şu açıklamaları yaptı :

Athena ile kavgamız 2020 yılında olmuştu. Durduk yere Yazdiydi discordda sm için gelmişti Henkerz göndermişti onu Bana eskiden hayinlik eden VoiX yüzünden . Bu neyse cekemedigi icin sm ni ben farkettigim icin indexlerinde henkerz vardi direk dedim bole bole inkar etti falan , attilar gruba dalga geçtiler sonra athena Allaha küfür ettigi için rat attım instagramınada girdim tüm numaralarınıda ele geçirdim henkerzin üst yetkililerinede rat atmıştım 90%nde virüsüm vardı sadece bazı arkadaşlarım izin vermedi donlarına kadar paylaşmama bende paylaşmadım. Sonra athenayla barıştık çok samimiydik hergun sohbet ediyoduk açığını konuşacağım ben olmazsam uploaddan başka birşey yapamıyordu Kısacası Piyasada gelişmesine sebep olan bendim eğitimi verende bendim şuanda tr basmasınıda ben öğrettim. Ama o gitti arkamdan berke adlı arkadaşa olmayan şeyleri konuştu , Dahada başkalarınada ne konuştu bilmiyorum hakkımda olmayan şeyler yayılmaya başladı sinirim bozuldu. Sonra birkaç kişi var bana video kanıt attı işte öğeyi incele değil diye bende izledim artık inandım ama athena yemin bile etti inkar ederken … anydeskine girdim orda bile f12 yaptiydi ve f5 vermiyodu instagrama. Sonra kavga ettik daha sonra bunun benden intikam almak istedigini ogrendim ve gozum açıldı o benimle nekadar barışmak istesede barışmayacağım yanımda birkaç kişi kaldı zaten kime güvendiysem hayinlik etti. Athenaya sesleniyorum Hakkimi helal ediyorum ama benim gibi birisini birdaha bulamayacaksin arasanda bulamayacaksin herzaman senin yaninda olacak kişiyi yanından gönderdin.

Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok sanırım HAİN ATHENA için karekterini ortaya koymuş. Daha fazla yazmaya değmez bu arkadaş için….

Okuduğunuz için teşekkürler…

Bir sonra ki yazımız :  https://sibermanset.com/hamza-daga-siber-saldiri/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: