Mürrez ile Röportaj…

Bildiğiniz üzere sanalda bulunan insanlarla röportaj serisi başlatmıştık. Geçen yazımız da İMT yöneticisi LAVİNİA konuğumuzdu. Bugün ise yaptığı icraatler ile bir çok kez haber sitemizde yer bulan “mürrez” ile beraberiz…

Öncellikle röportaj teklimizi kabul ettiğin için teşekkürler. Biraz kendinizden bahseder misin ? Kimdir bu mürrez…

Mürrez : Asıl ben teşekkür ederim teklfiniz için.Mürrez yıllar zaman önce facebook ortamında doğdu, illegal işler vs. vs. yapardık o zamanlar tabi ki şuan kimseye önermem. Yeni yeni arkadaşlıklar edindim, yavaş yavaş kendi ekibimizi kurduk. Bundan önce bir sürü nick’im oldu bazı sebeblerden dolayı değiştirmek zorunda kaldım ifşa vs. değil sebebler 🙂

Mürrez nickinin özel bir anlamı var mı senin için ?

Mürrez : Tabi ki var, Nick’im aslı düz hali Mürre, bir cin padişahının ismidir. Bende sonuna z ekledim. Kendimi padişah olarak görmemde buradan geliyor sanırım.

Bu ortamlarda bulunan Herkes de biraz ego olmalı. Yıllar önce sanala girdiğinden bahsettin iyisiyle kötüsüyle hala devam ediyorsun. Çoğu kişinin eski dönemlere özlemi sende de bu böyle mi ?

Mürrez : Tabi bir özlem var, eski arkadaşlıklar eski ortamlar ve forumlar. Hiç birinden bir eser kalmamış, hack piyasası artık türeme ve çocuk ortamından ibaret.

Herkes de olduğu gibi sende de bu özlem var. Eski forumlardan bahsettin sana ait olan da bir forum vardı. W4coders.org sonra kapatma kararı aldınız bu konudan biraz bahseder misiniz ?

Mürrez : Aslında bahsedilecek bir durum yok ortada, forumla ilgilenemediğimiz için kapatma kararı aldık.

Anladım. sanala başladığından beri sana yol gösteren birileri var mı. eski arkadaşlara özlemini dile getirmiştin. Sanalda edindiğin arkadaşlıklardan bahseder misin biraz.

Mürrez : Yol gösteren birileri olmadı, biz kendimiz birbirimize bir şeyler katarak geliştik buralara kadar geldik. Sanalda edindiğim arkadaşlıklarımın çoğunluğu 2 – 3 senedir tanıdığım insanlar. Yanıma veya ortamına arkadaş olarak birisini alıcak kıvamı geçmiş olabilirim sanırım. Gereksiz arkadaşlıklar çok. Çıkar ve bilgi köpekliği ile biter.

Sanalda olan şeyler işte birine yol gösterirsin ve bir yerden sonra sana ihanet eder. Sanırım bu olay başına gelmiştir. Bu kişiler hakkında ne söylemek istersin

Mürrez : Böyle bir insanın adını ağzımıza almamak gerek, yanımıza gelip alabildiğini alıp gider. Ama bizde onun hakkında bilgi edinmiş oluruz. İhanete karşılık kıyasa kıyas yapılır. Hiçbir şey boş kalmaz.

Haklısın böyle insanlar hakkında konuşmaya değmez. Sanal da çoğu kişinin aklında illegal işlerle uğraşan biri olarak biliniyorsun. bu konu da ne söylemek istersin insanların çoğu yalan yanlış haberlere inanıyor çünkü…

Mürrez : İllegal işler hmm, bu konuyu pek uzatmak istemem. İllegal işlerle uğraştığım zamanlar oldu tabi ki inkar edilmez. Her şeyin bir sonu vardır, cezasız kalmaz. İllegal işler yaparak hayatınızı boş yere kirletmeyin.

Aynen söylediğin gibi illegal işler ile hayatınızı kirletmeyin. Umarım çoğu kişiyi bu sözler etkiler ve doğru yolu bulur. Röportaj teklifimiz kabul ettiğiniz için tekrardan teşekkür ederiz. Son olarak eklemek istediğiniz veya değinmek istediğiniz bir konu var mı ?

Mürrez : Eklemek istediğim son bir şey “kralı gelse baş edemez” ahahahha ve bende size bolca teşekkürlerimi sunuyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler…Mürrez’e teşekkür eder başarılarının devamını dileriz…

Bir önce ki röportaj : https://sibermanset.com/imt-yoneticisi-lavinia-ile-roportaj/

Categories: Röportajlar

1 reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s