Röportajlar

İMT Yöneticisi Lavinia İle Röportaj…

Daha önce bir çok kişi ile röportaj yaptık. Her forum da bulunan yönetici ve saygın kişiler ile röportaj yapacağımız sizlere iletmiştik. Bugün imhatiminden Lavinia ile beraber olacağız. İmhatiminden 1 veya 2 kişi ile daha röportajlarımız olacaktır…

Başlamadan Önce röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden bahsedermisiniz ? Kimdir Bu LAVİNİA…

Lavinia : Rica ederim. Lavinia bilinmezdir. Bildiklerini sandıkları ama hâlâ bilinmeyenleri ile sanal da gezen biridir. 2020 den bu zamana kadar izin verdiği kadar tanınan, oturduğu yerden bazılarını sinir eden,kudurtan biridir. Lavinia şefkattir. Birine verdiğim değeri herkes göremez öyle. Sanal da gezinen kendi halinde bir kraliçe.

İsminizin sizin için önemlı bir anlamı var mı ? Neden LAVİNİA olarak devam ettiniz.

Lavinia : Lavinia(Ölüm çiçeği)bir çok anlama geliyor. Burda açıklamaya gerek duymuyorum.Bir nick ile başladım ve sonuna kadar o nickle devam edecektir.

Haber tarzını beğenmedim bir haber sitesi tarafından oylama da yer altının kraliçesi oldunuz. Bu durum hakkında düşünceleriniz nedir ?

Lavinia : Hak edenin kazanmasını istedim ve öyle olmuş. Yorumların dikkate alındığı bir oylamaydı. Birilerinin gözünü açıp, artık neler olduğunun farkında olması, görmesi gerekiyordu.Belirtmek isterim ki yanımda olan insanlar asla yanlışı seçmemişlerdir. Hepsine teşekkürlerimi iletiyorum.

Tebrik ederiz tekrar sizi, bu olaylardan sonra çoğu kişi tarafından isminiz bilindi, çoğu kişinin merak ettiği sanal dünya ya nasıl adım attınız ?

Lavinia : Teşekkürler. İlk olarak Ha***** haber sitesin de belirli haberleri okuyarak tanıdım sizleri. Daha sonra spyhackerz forumunun chat grubuna gelmiştim. Orada sevenlerim olduğu gibi sevmeyen ve çekemeyenler de olmuştu. Kıskançlık işte,insanoğlunun zayıflığıdır ki spyhackerz dan atılmıştım.Uzun bir süreden sonra eski bir arkadaşımın beni davet etmesiyle de İmhatimi forumuna geldim.Sonucunda kalıcı olarak İmhatimi hack forumundayım 🙂

Haberleri okuyarak buralara kadar geldiniz. Peki sizden de icraatlar görecek miyiz ? Yapılan icraatlerle akıllarda kalmak daha kolay bu konu da ne düşünüyorsunuz

Lavinia : Hack ile yakınlığım yoktur. İlerde neler olacağını kimse bilmez. Eğer birşey olacaksa da bunu başkasına yaptırarak değilde kendim yapmayı isterim. Akıllarda kalmaya ihtiyacım yok diye düşünüyorum.Bir yerlerde her zaman Lavinia ismi geçeceğine eminim.

Düşüncenize saygı duyarız ama akıllarda kalmak her zaman iyidir. İmhatiminde bulunuyorum demiştiniz. Bulunduğunuz tek hack forumu burası mı peki.

Lavinia : Spyhackerz da üyeliğim duruyor. Tabi ban yemekten pek giremiyorum o da ayrı birşey :joy: spyhackerz da bulunma sebebim,başlangıç olmasıdır. İmhatimi ve diğer forum haricinde hiçbir zaman bulunmadım, bulunmuyorum da.

Daha önce forumunuzda yöneticilik yapmış biri olarak kız olmanızın önünüzü açtığını düşünüyormusun ? Sanalda kız olmak her zaman bir avantaj olmuştur.

Lavinia : Hâlâ yöneticiyim. Kız olmamın yararlarından çok zararlarını gördüm.Cinsiyetten daha çok karakterimden dolayı.Sanal da sağlam karakter bulmak zordur. Hele de bir kızsan 🙂

Tekrar bizi kırmayıp kabul ettiğiniz için teşekkürler. Son olarak eklemek istediğiniz bi şeyler varmıdır.

Lavinia : Rica ederim.Doğru habercillik dilerim. İyi günler

Haberlermiz okuduysanız önüne gelene sallamıyoruz. Farkımız olmalı dıyerek bu yola çıktık. Amacımız Tarafsız habercilik tekrardan teşekkür ederim. İyi günler.

Okuduğunuz için teşekkürler sırada ki kişi siz seçebilirsiniz. Yorumlar da bunu belirtebilirsiniz….

Bir önce ki yazımız : https://sibermanset.com/illegalplatform-kapatildi-mi/

6 comments

  1. Kraliçeymiş daha komik bir şey görmedim kendi bulunduğu arkadaşları tarafından sahte oylama ile birinci olur. Sonra da övünür 🙂

    Like

  2. Düşmanlarımın mı oy vermesini beklemeliydim? Ya da gizliden oy bastırıp kendimi yükseğe çıkarma çabasına mı girmeliydim? Bu kadar saçma yorum görmedim. Diğer yorumlara gülüyorum. Haksızlığa,hakarete,kıskançlık mesajlarından linç yerken kız olmam önemsenmiyordu. Kız olmamın bana hiç bir zaman faydası olmadı. Fikirleriniz tam da o kesime uyan şekilde.

    Like

  3. birini daha ünlü etmeye çalışıyorlar hep böyle oldu bir boka yaramayan kişileri ünlü etmeyi severleri.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: