Röportajlar

Kriptonla Röportaj !!

Daha önce de söylediğimiz gibi her forum da bulunan saygın ve yöneticiler ile röportaj yapacağımızı. Bugün Hacktivizm yöneticilerinden Kripton ile beraber olacağız…

Öncellikle röportaj teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkürler. Biraz kendinizden bahsedermisiniz ? kimdir bu Kripton
Kripton : 2011 yılında sanala ilk adımlarını atmış 2014 yılından beri hack forum işleriyle uğraşan birisidir. Şuan hacktivizm.org yöneticisidir.
10 yıllık bir geçmişiniz var daha önce bir çok forumda bulundunuz en aklınızda kalan veya unutamadığınız grub hangisi olmuştur ?
Kripton : eski turkhackteam grubunu özledim ama tam olarak hatırlayamıyorum yakın tarih olarak powerhack grubu vardı birçok dostlar kazandıran grubu unutmadım.
Bir çok forumda yöneticilik yaptıkdan sonra şuan hacktivizmdesiniz bize biraz bu serüveni anlatır mısınız ?
Kripton : 2011 yılında turkhackteam sitesine kayıt oldum 2014 yılına kadar takıldıktan sonra 2015 yılında cyber warrior grubuna geçtim ardından 2016 yılından sonra cyberizm spyhackerz norslar.org forumlarından bilgi alışverişi yaptım 2017 senesinde ortak bir forum kurduk cybersturkish adında oradan ayrılıp mrturkish dostumun çağırdığı powerhack grubuna üye oldum 2018 yılında domain elimizden gitti ardından fatalworm bizi spyhackerz sitesine davet etti , kırmadık tüm forum olarak spy’a geçtik yöneticilerle kavga ettikten sonra imhatimi.org forumuna admin olarak geldim orda da reg yapılan powerhack domain ismini hacklendi diye görünce yöneticilerle yollarımı ayırdım.
İmhatimiyle aranız biraz kavgalı bu konuda ne söylemek istersiniz..
Kripton : imhatiminden ayrılırken mectury’e mesaj atarak yöneticiliğimi almasını devam etmeyeceğimi kendisine ilettim herhangi bir kavgayla ayrılmadım sadece doğru olan şeyi savundum savunmayada devam ederim.
Power hack domainin reglenmesiyle ilgili daha önce bir yazı girmiştim merak edenler için tekrar bırakırım. Bunca senedir binlerce site hackledin aklında çıkaramadıklarını anlatırmısın? Son gov bükücü olarak da anılmaktasın bunun hakkında da fikrini belirtirsen okuyanlar için
Kripton : son gov bükücü gov düşmanı vs diyorlar bu gibi yazıları gördüğümde gülümsüyorum 🙂 önemli bir hack olayı yok varsa da hatırlamıyorumdur.
Her şeyide unutmuşsun 🙂 Ama unutamadığın dostların kalmıştır bize biraz eskilerden bahsedermisin ?
Kripton : dostları saysam 200 300 kişi vardır şuan reel işlerle ilgileniyor hepsi başlıca kocareis fatalworm mrturkish rootayyıldız kurmayturk sexirahip sabah akşam konuştuğum kişiler.
Çoğu tanıdığımız kişiler. Şuan da hem bir haber siteniz ve hack forumunuz var başınıza bazı talihsizlikler geldi. Domaininiz elinizden alındı. Bu olaylardan sonra bazı haber sitelerinde bu konuyu yer verildi bu konuda ne düşünüyorsun ?
Kripton : Yaklaşık 1.5 saat önce instagram çöktü herkes kendi adına zone kaydı almaya başladı bire bir örneği herkes kendini icraatçi olarak göstermeye çalışıyor ama o haber sitesi yazarlarının forum siteleri vardı kimin hacklediğine bir baksınlar.
Bıraz meraklandırdınız bizi bu konuyu biraz daha açsak hangi forumdan bahsediyorsun acaba 
Kripton : criminals.today
Sanırım herkes anlamıştır. Biraz da bulunduğunuz forumdan bahsetsek nasıl gidiyor. Domain gidince .org geçmek zorunda kaldınız . gidişattan memnunmusunuz ?
Kripton : şuan forumda herşey yolunda gidiyor hiçbir eksiğimiz yok kadromuz tam üye sayısı gün geçtikçe üst sıralara çıkıyor. aynı şekilde haber sitemizinde alexası yükseliyor memnunuz
Röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkürler son olarak eklemek istediğiniz bişeyler var mı ?
Kripton : Ne demek ben teşekkür ederim. eklemek istediğim başka birşey yok
Okuduğunuz için teşekkürler…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: