İmhatimi Durmak Bilmiyor

0 3

Bu aralar hack camiası baya sessiz ama bir grup var ki sürekli icraatlarına durmadan devam ediyor.

İmhatimi hack grubu saldırılarına hız kesmeden devam ediyor.

İlk olarak defacer ekibinde bulunan Z4T4R4 kod adlı defacer israil haber sitesini hackledi.

http://www.softnews.co.il

https://mirror-h.org/zone/2712484/

Daha sonra ise sahneye hack grubunun saldırı ekibi sahneye çıkdı . Ekibde Z4T4R4 , xkrumanI,Z3DX , luGGa defaclerin yapdığı icraatler forumdan paylaşıldı. İsrail ve Fransa lokasyonlu sıteler dump edildi. Bu saldırılardan sonra ise Bangladesh Özel Kuvvetlerinde (Aegis Security Force’da) sitesinde bulunan bir açık yetkililere bildirilip nasıl kapatılması gerektiği konusunda yardımcı oldular. yapdıkları açıklamaları ise şu şekilde ;

Bangladesh Özel Kuvvetlerinde (Aegis Security Force’da) IMT Defacer timi adına tarafımızca açık tespit edilmiş olup, ve yine tarafımızca bu açık ilgili kişilere bildirilmiştir.
Hiçbir EXPLOIT veritabanı sitesinde YAYINLANMAMIŞTIR ve YAYINLANMAYACAKTIR sadece IMT’ye ÖZELDİR. Muslim – White hackers olarak belirtilerek Bangladesh’e nasıl kapatılacağına dair mail atılmıştır.

http://www.windowfrance.fr/

https://www.hrvac.co.il/

Bu saldırılardan sonra herkesın bildiği ünlü GenieBags firmasının Hindistan konumlu sitesi hacklenirken ve Lion-Tech siber güvenlik sitesi dump edildi. Saldırıyı İmhatimi defacerlerinden HeraklesEagle tarafından yapıldı.

LİON-TECH SİBER GUVENLİK SİTESİ DUMPED

GENİEBAGS FİRMASİ HACKED

 

İmhatimi Kimdir ?

Türk hack grublarını tanıttığımız bu bölümde sıra yılların deviremediği imhatimi.org ‘da.

2004 yılında Mectruy kod adlı hacker tarafından kurulan ve dönemine damga vurmuş icraatlar yaparak sürekli gündemde olan sanalın en köklü hack gruplarından biridir. Yönetim ekibi  SpyDark , Mectruy , Roselly HeraklesEagle ve NUKE  gibi sanalda ismi bilinen kişiler tarafından oluşmaktadır.

Yazının devamı için ….

Bu köklü hack grubu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Bir sonraki yazımız : https://sibermanset.com/hack-the-box-invate-kodu-nasil-alinir/

Bu gönderiyi oylamak için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.